Lyceo Helmond – Jan van Brabant College Molenstraat
Jan van Brabant College Molenstraat – De beste begeleiding gewoon bij jou om de hoek
Op het Jan van Brabant College Molenstraat biedt Lyceo verschillende soorten begeleiding zoals huiswerkbegeleiding en bijles. Leerlingen kunnen na hun laatste les bij ons terecht zodat ze in alle rust kunnen werken. Onze openingstijden vindt u in het blok rechts. Telefonisch is de Vestigingsmanager op werkdagen de hele dag bereikbaar.
Majda Rahouti
Vestigingsmanager
Mijn naam is Majda en ik ben Vestigingsmanager op het Jan van Brabant College in Helmond. Ik zet mij in om leerlingen te helpen het beste uit zichzelf naar boven te halen. Een positieve benadering vind ik erg belangrijk en op die manier hoop ik leerlingen te motiveren en nuttige feedback te kunnen geven. Vragen? Neem gerust contact met mij op.
- Lyceo Helmond – Jan van Brabant College Molenstraat
- Molenstraat 191
- 5701KD Helmond
- Majda Rahouti
- Vestigingsmanager
Over deze locatie
Huiswerkbegeleiding in Helmond
Wanneer je aangemeld wordt voor de huiswerkbegeleiding of bijles, voeren we eerst samen met je ouders een intakegesprek. Hierin bespreken we vakken waar eventueel extra aandacht aan moet worden besteed en andere wensen en verwachtingen. Aan de hand hiervan wordt er voor jou een plan van aanpak gemaakt, waarin de doelstellingen en je wensen op een rij worden gezet. Samen gaan we kijken welk doel het beste bij jou past en waar we mee aan de slag gaan tijdens de begeleiding.
Voor vragen over huiswerkbegeleiding of bijles kan je altijd contact met ons opnemen per e-mail of telefoon, of vrijblijvend een informatiepakket of kennismakingsgesprek aanvragen.
Let op: deze locatie is alleen toegankelijk voor leerlingen van Jan van Brabant College Molenstraat.
Openingstijden
Huiswerkbegeleiding
Heb je moeite je huiswerk op tijd af te krijgen? Weet je niet goed hoe je moet leren? Kom naar Lyceo! Elke schoolmiddag kan je bij ons terecht voor huiswerkbegeleiding. De begeleiding vindt plaats in een rustig lokaal, waarin iedere leerling aan zijn of haar eigen taken werkt. Onze begeleiders en Vestigingsmanager werken samen met jou naar betere cijfers, het vergroten van je zelfvertrouwen met het uiteindelijke doel om zoveel mogelijk zelfstandigheid te creëren om op eigen benen te kunnen staan!
Bijles
Wanneer je moeite hebt met één of meerdere vakken is bijles een goede optie. Bijles houdt in dat je individuele begeleiding krijgt voor een specifiek vak. Voor aanvang van de bijles wordt er in kaart gebracht waar je moeite mee hebt, zodat de bijles hier specifiek op kan worden afgestemd. Zo bieden we jou de persoonlijke ondersteuning die jij nodig hebt.