Open dagen vervolgstudie
Misschien weet je al welke vervolgstudie je wilt gaan doen na je examen. Of je hebt juist nog geen flauw idee. In beide gevallen is het goed om eens rond te kijken op een onderwijsinstelling die jou interessant lijkt. Zo krijg je een indruk van de sfeer en wat je kunt verwachten. Vaak zijn er ook proeflessen of –colleges te volgen en kun je vragen stellen aan studenten die al met de opleiding bezig zijn. Superleuk!
Helaas is het vanwege de huidige omstandigheden nog niet helemaal duidelijk of alle open dagen ook fysiek kunnen plaatsvinden. Maar vorig jaar is al ervaring opgedaan met online varianten, dus je kunt digitaal toch best al een goed gevoel krijgen van de opleiding van jouw keuze.
Een handig overzicht van de open dagen van alle universiteiten en hogescholen vind je hier.
Verder lezen?
Examentips voor leerlingen
Alles nog onder controle? Of gieren de zenuwen door het huis? Onze tips helpen je het een beetje leefbaar te houden in aanloop naar de examens.
Bekijk alle blogs
Hoe werkt het puberbrein precies? Hoe kan je je (of u als ouder) het beste voorbereiden op de eindexamens of op een toetsweek? En wat kun je doen om beter te slapen zodat je fris en fruitig op school zit? Op deze onderwerpen en nog veel meer geven wij antwoord in onze blogs.
Goed voorbereid je examens in
Als je één of meer vakken hebt waar je niet heel zeker van bent, kan het handig zijn om een examentraining te volgen. Maar ook als je er goed voor staat, is het zeker de moeite waard. Je krijgt namelijk een beeld van hoe een examen eraan toe gaat, zodat je nog beter voorbereid bent voor het echte werk.
Kan uw zoon of dochter wel wat extra hulp gebruiken bij het voorbereiden van de examens? Onze examentraining is dan de oplossing! In twee of drie dagen behandelen we alle stof, zodat de leerlingen vol zelfvertrouwen aan het examen beginnen.