Check5 Heerlen – Grotius College
Check5 in Heerlen – De beste begeleiding gewoon bij jou om de hoek
Omdat wij in school twee vaste lokalen ter beschikking hebben, kun je meteen na je laatste les bij Check5 je huiswerk komen maken. Vestigingscoordinator Lisa en haar docententeam staan voor je klaar om je zo goed mogelijk te begeleiden.
Openingstijden
Maandag t/m vrijdag: 14.30 uur tot 18.00 uur.
Lisa Muijsers
Vestigingscoördinator
Mijn naam is Lisa Muijsers en ik ben verantwoordelijk voor het coördineren van de werkzaamheden van Check5 in Heerlen. Ik heb de opleiding pedagogiek afgerond en daarmee veel kennis op pedagogisch gebied. Daarnaast heb ik zelf eerst gewerkt als huiswerkbegeleider bij Check5 waardoor ik goed kan inschatten wat een leerling nodig heeft. Persoonlijke aandacht, positiviteit en vertrouwen vind ik hierbij erg belangrijk. Samen met mijn team zorg ik ervoor dat uw kind de begeleiding krijgt die bij hem of haar past. Neem gerust contact met mij op voor advies.
- Check5 Heerlen – Grotius College
- Akerstraat 117
- 6417BM Heerlen
- Lisa Muijsers
- Vestigingscoördinator
Op deze vestiging in Heerlen kan je terecht voor:
Huiswerkbegeleiding
Begeleid huiswerk maken bij Check5. Dat is 2 tot 5 middagen per week samen met een studiecoach werken aan huiswerk én aan vaardigheden die bij elk vak van pas komen. Zoals plannen, samenvatten, structureren en zelfstandig werken. Je maakt bij ons je huiswerk in een kleine groep en in een rustige, positieve omgeving. Op vaste tijden, dus vrij is vrij. Dat geeft ook rust in huis.
Bijles
Met Bijles van Check5 heb jij een vak snel weer onder controle en werk je met meer zelfvertrouwen aan je huiswerk en aan je toetsen. Je krijgt heel gericht bijles van een docent in het vak waarin jij je wil verbeteren. Met extra uitleg, gerichte oefeningen en opgaven, helpen we je beter te worden in het vak waar je moeite mee hebt. Maar we kijken ook hoe je de stof leert. En geven je tips om slimmer te leren.